درباره ما

بازدید: 330

کارخانه تولیدی، صنعتی ریابی در سال 1356 در حوزه صنعت ریخته گری فلزات رنگین با بهره گیری از تجربیات تجاری در عرضه بازار اقدام به تولید قطعات برنجی نمود و درادامه از سال 1375 در زمینه تولید میله های برنجی با استفاده از دستگاه های پرس اکستروژن فعالیت خود را گسترش دادند. 

در سال 1384 مجموعه ریابی با استفاده از تجربه و تخصص کارشناسان مجرب به عنوان اولین تولید کننده موفق به تولید لوله های برنجی در سایزها و مقاطع مختلف شد و تا کنون به عنوان یکی از برترین و با کیفیت ترین تولیدکنندگان در این زمینه شناخته می شود.

در حال حاضر دو کارخانه مجموعه تولیدی صنعتی ریابی با مساحتی بالغ بر 8000متر مربع پیشرو در عرضه انواع لوله های برنجی و انواع لوله های برنجی و انواع شیرآلات ساختمانی و تاسیسات، برطرف کننده های نیازهای واحد های تولیدی و خدماتی بسیاری در سراسر کشور می باشد.
هم اکنون این مجموعه در زمینه های مختلف از جمله تولید انواع قطعات برنجی، میلگرد، لوله و مقاطع برنجی  با ایجاد روش های نوین علمی در بخش های مختلف تولید و با بهره گیری از دانش فنی و استفاده از نیروهای متخصص و مجرب و با در اختیار داشتن تکنولوژی روز، اقدام به تولید محصولات خود مطابق با استاندارهای ملی ایران به شماره های 1546-6679 نموده است به گونه ای که قابل رقابت با مطرح ترین برندهای اروپایی می باشد.
ما امروز بر این باور  هستیم که با همت و پشتکار مدیران و کارکنان متعهد خود همگام با تکنولوژی روز و با تکیه بر تحقیقات و فن آوری های جدید می توانیم جهت پاسخ گویی به نیازهای جاری و آتی مشتریان خود فرصت های جدیدی را خلق نماییم. اساس نگرش مدیریتی این سازمان برمدار رضایت مشتری استوار بوده است به همین لحاظ همیشه در تلاش بوده تا از طریق پیاده سازی آخرین استانداردهای بین المللی در زمینه بهداشت، مدیریت کیفیت و مسائل زیست محیطی، به روز نگه داشتن تجهیزات کنترل کیفیت و آموزش های مداوم نیروی انسانی خود سطح کیفی محصولات را در بالاترین حد مطلوب نگه دارد.

مایه خرسندی خانواده بزرگ تولیدی صنعتی ریابی است که می تواند ضمن ارائه محصولات در شان هم میهنان گرامی به حفظ توسعه اشتغال مولد و مشارکت در توسعه پایدار کشور عزیزمان کمک نماید. رسالت ما خلق فرصت های جدید در جهت توسعه کیفیت محصولات، احترام به مشتری و خدمات واقعی پس از فروش و احترام به جامعه ای است که در آن زندگی می کنیم.

نظرات
    ارسال نظر